service

Sadakat Programları

Söz konusu bir Sadakat Programı olduğunda önce müşterimizi dinleriz, sonra müşterimiz ile birlikte firmasına en uygun programı dizayn eder, çözümümüzü sunar ve sahada uygulamasına geçeriz.

service

Reward Portals

İçeriği ve kapsamı gün geçtikçe değişen online harcama dünyası tüm müşterilere yeni olanaklar sunmakta, etkili ve daha kolay iş yapma fırsatları yaratmaktadır.

service

Mobil Sadakat

Mobil sadakat kendi kayıt ve ödül yapısı ile sürekli müşteri sadakatı sunan bir çözümdür.Mobil Sadakat kullanarak ,müşteriler ile daha güçlü ilişkiler kurmak mümkündür...

service

Sosyal Medya

Engagement & Gamification servisleri, oyun benzeri mekaniklerin ( puan, rozet, skor tablosu, vb. ) LOYALTY amaçlı kullanılmasıdır.

service

Lojistik

Sanal Mağaza, tüm kurumsal müşterilerinin lojistik ve depolama ihtiyaçlarına hizmet verir. Bu amaçla 2008 senesi başında farklı noktalardaki lojistik depolarını..

service

Tedarik Zincir Yönetimi

Kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışmakta ve onların markalarını müşterilerine sunmaktadır.

service

Projeler Çağrı Merkezi

Öncelikle müşterimizi dinleriz, daha sonra müşterimiz ile birlikte firmasına en uygun Ödül programını tasarlar, çözümümüzü sunar ve onayından sonra Proje Yönetimi ekibimiz ile sahada uygulamasına geçeriz.

service

Dünya Markaları

Dünyanın önde gelen Promosyon markaları Sanal Mağaza‘ nın kardeş şirketi On-net A.Ş tarafından Türkiye Promosyon sektörüne sunuluyor.

service

Toplu Ürün Tedariği

Saygın firmalar, tanınmış markalar, kaliteli ürünler Kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışmakta ve onların markalarını sunmaktadır.

119
AKTİF PROJE
10045722
MUTLU MÜŞTERİ
753.200
AKTİF KULLANICI
1225432
ADET HEDİYE