Müşteri Sadakat Programı Uygulamaları

Söz konusu bir Sadakat Programı olduğunda önce müşterimizi dinleriz, sonra müşterimiz ile birlikte firmasına en uygun programı dizayn eder, çözümümüzü sunar ve sahada uygulamasına geçeriz.

Her kurumsal müşterimiz için bir Proje Yönetmeni atarız ve bu Proje Yönetmeni vasıtasıyla Ödül Puan Projesini başarıyla yönetiriz. Programı hayata geçirirken gerekirse fiziki basılmış ödül katalogları üzerinden offline, gerekirse Dinamik Reward Portaller üzerinden online hizmetler sunar, müşterilerin mümkün oldukça daha fazla hediye çeşidine erişmesini sağlarız.

Sadakat programları dediğimizde ana hatlarıyla 3 tip sadakat programı yönetiyoruz.

Bunlar :
Son kullanıcıya yönelik sadakat uygulamaları ( Customer Loyalty Programmes )

Acenta / Bayi ve Distributorlere yönelik sadakat uygulamalar ( Distributor / Dealer / Agency Incentives )

Çalışana yönelik sadakat uygulamaları ( Employee Recognition Programmes )

Referanslarımız için lütfen Tıklayınız!..

Hediyeler & Tedarik Zincir Yönetimi

Kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışmakta ve onların markalarını müşterilerine sunmaktadır. Hemen ilk sayabileceklerimiz arasında Philips, Samsung, Apple, Microsoft, Logitech, Sony, Toshiba, HP, Casper, Exper, Lexmark, Canon, Garmin, Baymak, Siemens, Bosch, Vestel, Beko, Braun, Tefal, Moulinex, Arzum, Delonghi, Korkmaz, Chicco, Intertoy, Panasonic yer almaktadır.

Dünya Markaları

Sanal Mağaza ayrıca grup şirketi On-Net Worlwide Products sayesinde algı değeri yüksek, fiyat olarak çok avantajlı binlerce ürünü stoklu olarak sadakat projelerine temin etmektedir.

Mobil Sadakat

Sanal Mağazainın loyalty uygulamaları çerçevesinde sunduğu bir diğer hizmet de Mobil Sadakat uygulamasıdır.

Bu uygulama ile SMS üzerinden puan sorgulama ve sipariş toplama, lokasyon bazlı puan toplama ve harcama, Mobil Promosyon kampanyaları gibi müşteri bağlılığını artırıcı etkinlikler sunulur.

Seyahat & Özel Deneyimler

Biggtravel > Kurumsal müşterilerimiz için Incentives & Motivation programları

Bigg+ grup şirketi On-Net A.Ş. bünyesinde yer alan Tursab A grubu bir seyahat acentesi Biggtravel, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışııturizm hizmetleri vermekte, talep edilirse bu hizmetleri en akılda kalıcı, özel deneyimlerle perçinlemektedir.

Ferrari ile dolaşmak mı istiyorsunuz? Ses duvarını aşan bir Mig pilotunun yanında co-pilotluğa ne dersiniz?

Ya da sakin bir ortamda gerçekleştireceğiniz bir kruvaziyer seyahati? Yakınlarda mı kalalım? O zaman Boğaz turlarına ya da Akdeniz'de güzel bir Mavi yolculuk seyahatine ne dersiniz?

Kurumsal planda bayi ödül / motivasyon toplantıları, ürün lansmanları, açılış organizasyonları, kongre ve seminerler, mavi yolculuk, yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonları gerçekleştirmek Biggtravel'in uzmanlık alanıdır.

Biggstars Global Çalışan Takdir Progrmaı

En son ne zaman birisi size “iyi iş yaptın” dedi ve bu size kendinizi nasıl iyi hissettirdi ? Ve siz bu övgüyü duyduktan sonra ne yapmak istediniz?
Yöneticilerinden takdir alan çalışanlar işyerlerinde daha verimli olup daha yüksek şevk ve gayretle çalışıyorlar.

Şirket çalışanlarının verimliklerini, onları motive ederek arttırmayı hedefleyen, son yıllarda özellikle revaçta olan oyun mekaniğiyle ( gamification ) kurgulanmış, sadece web tabanlı değil, aynı zamanda tablet bilgisayarlar, cep telefonları ve mobil cihazlarda da çalışan yenilikçi bir şirket içi Sosyal Etkileşim ve Ödüllendirme uygulamasıdır.

Yöneticiler çalışanlarının performanslarını önceden set edilmiş şirket değerleri ve parametreleri üzerinden takip eder, hedefi tutturarak başarılı olanları takdir eder ve ödüllendirirler. Çoklu dil seçeneğine sahip bu yazılım hem Türkiye ‘ de hem de Dünyadaki firmalara özelleştirilmiş hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

  1. Puan Kazandırma Modülü

  2. Puan Hesaplama Modülü ( Puan Bankası )

  3. Puan Harcama Modülü ( Rewards Portal )

  4. Raporlama Modülü

  5. Kampanya ve İçerik Modülü

Explore Smarty